Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyskusja o górkach czechowskich. Padła propozcja: referendum

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2016 r. o 12:12 Powrót do artykułu
chodzą słuchy, że na wczorajszą debatę PIS przysłał swoją bojówkę????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widzę to przeciw zmianom na górkach jest kilkadziesiąt, może kilka set osób (głównie osoby starsze) i jest to najgłośniejsza grupa. Zabudowę popierają głównie młodzi ludzie, którzy planuja zakup mieszkań w północnej części lublina, oraz osoby, które chcą aktywnie spędzać czas na powietrzu, myślę że takich osób jest setki, a może i tysiące. Kolejną grupą - najliczniejszą są pozostali mieszkańcy czechowa, którzy tak naprawdę mają gdzies co tam powstanie. Czyli referendum, choć było by uczciwe to nie bardzo ma sens. Najważniejszą kwestią powinno być obecnie uporanie się z uschniętą i zaniedbaną roślinnością, bo kolejne pożary mogą skończyć się tragedią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga ten sam troll powiela wpisy swoje z forum kuriera. To wynajęta gnida dworska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankiety? dobre sobie.Tonący brzydko się chwyta. Jakieś dziewczynki łaziły po domach.Pytane nie chciały się przyznać od kogo są. Zadawały pytania jak Orban w referendum o uchodźcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzą słuchy, że na wczorajszą debatę PIS przysłał swoją bojówkę????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczę na park i bloki mi w ogóle nie przeszkadzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jestem z czechowa i mam nadzieję, że ten park jednak powstanie. Nawet nowe bloki nie będą mi przeszkadzać, jeśli będzie gdzie zabrać dzieciaki na spacer.
zgadzam się z przedmówcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forum zamknięte przez paraliż płatnego trolla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
30% można zabudować już teraz, ponadto ankietowano mieszkańców Czechowa i wyniki są miażdżące dla obrońców Górek!!!
To nieprawda. Sprawdź fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
chodzą słuchy, że na wczorajszą debatę PIS przysłał swoją bojówkę????
Chodzą słuch, że jesteś trollem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juma napisał:
lbn napisał:
kupili za grosze tereny zielone a terez chca bloki nastawiać interes stulecia niezły wałek
bredzisz - kupili tereny, których niemal 30% mogą zabudować bez pytania kogokolwiek o zdanie już teraz
Sam bredzisz. Sprwadź aktualne warunki zabudowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
referendum chce tak naprawdę niewielka grupka która próbuje wszystko blokować
Petycję w obronie Gorek podpisało ponad 3000 osób i liczba rośnie. To jest niewielka grupka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba referendum. po to są radni żeby bronili interesow mieszkańców. Referendum mozna tak samo zmanipulowac jak dyskusję o gorkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfr napisał:
Juma napisał:
lbn napisał:
 kupili za grosze tereny zielone a terez chca bloki nastawiać interes stulecia niezły wałek
bredzisz - kupili tereny, których niemal 30% mogą zabudować bez pytania kogokolwiek o zdanie już teraz
Sam bredzisz. Sprwadź aktualne warunki zabudowy.
Dokładnie! Zabudowa jest możliwa na 14,5 ha powierzni Górek (ok. 12%). I jest to zabudowa pod budynki sportowe oraz usługi a nie zabudowę mieszkaniową (i to wielorodzinną jak chce TBV).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P napisał:
Z tego co widzę to przeciw zmianom na górkach jest kilkadziesiąt, może kilka set osób (głównie osoby starsze) i jest to najgłośniejsza grupa. Zabudowę popierają głównie młodzi ludzie, którzy planuja zakup mieszkań w północnej części lublina, oraz osoby, które chcą aktywnie spędzać czas na powietrzu, myślę że takich osób jest setki, a może i tysiące. Kolejną grupą - najliczniejszą są pozostali mieszkańcy czechowa, którzy tak naprawdę mają gdzies co tam powstanie. Czyli referendum, choć było by uczciwe to nie bardzo ma sens. Najważniejszą kwestią powinno być obecnie uporanie się z uschniętą i zaniedbaną roślinnością, bo kolejne pożary mogą skończyć się tragedią
Pod petycją w obronie Górek podpisało się ponad 3000 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
podstawieni przez pis ludzie podszywali się pod mieszkańców, nawet na kartkach mieli napisane co wykrzykiwać !!!!!!!!!!!!!! dobre !!!!!!!!!!! brawo pis !!!!!!!!!
Głupoty gadasz człowieku. Nie wciągaj w to polityki bo oni wszyscy są siebie warci... :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jestem przeciwko zmianie Miejskiego Planu Zagospodarowania Przestrzeni na dzialce należącej do TBV, mam nadzieję że radni i prezydent Krzysztof Żuk przypomną sobie kto w rzeczywistości jest ich pracodawcą i w czyim interesie przychodzą do pracy.
Amen :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak właściwie, to co ja, zwykły mieszkaniec coraz bardziej zatłoczonego i zasyfionego spalinami Lublina będę miał z tego, że TBV zabetonuje i obstawi wieżowcami Górki Czechowskie pozostawiając trochę trawy i jakąś ścieżkę w wąwozach? Ludzie, którzy w czasach słusznie minionych zajmowali się planowaniem miast (teraz takiego zawodu już chyba nikt nie wykonuje) uznali, że teren ten należy pozostawić niezabudowany, gdyż ma to znaczenie dla jakości powietrza. Wniosek nasuwa się jeden, zmiana MPZP na korzyść developera może przynieść dla mnie i zdecydowanej większości mieszkańców Lublina tylko szkody. Prawdę powiedziawszy mam w głębokim poważniu, za ile TBV kupiło ten teren. Nie bardzo mi się jednak podoba, gdy ktoś chce robić super interesy moim kosztem. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie się wyprowadzić na wieś, bo życie w spalinach i nieustannym hałasie, jakie nam fundują ratuszowi rozwijacze stanie się nieznośne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lalek napisał:
P napisał:
Z tego co widzę to przeciw zmianom na górkach jest kilkadziesiąt, może kilka set osób (głównie osoby starsze) i jest to najgłośniejsza grupa. Zabudowę popierają głównie młodzi ludzie, którzy planuja zakup mieszkań w północnej części lublina, oraz osoby, które chcą aktywnie spędzać czas na powietrzu, myślę że takich osób jest setki, a może i tysiące. Kolejną grupą - najliczniejszą są pozostali mieszkańcy czechowa, którzy tak naprawdę mają gdzies co tam powstanie. Czyli referendum, choć było by uczciwe to nie bardzo ma sens. Najważniejszą kwestią powinno być obecnie uporanie się z uschniętą i zaniedbaną roślinnością, bo kolejne pożary mogą skończyć się tragedią
Pod petycją w obronie Górek podpisało się ponad 3000 osób.
i co z tego? w ponad 5000 ankietach, 80% godzi się na zabudowę jeśli miałby obok powstać park...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno powinno się zaorać te całe górki, wylęgarnię bezdomnych i żuli i postawić tam bloki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...